O Nas

Firma Skup aut Wrocław NextCAR powstała 10 lat temu. Na początkowym etapie działalności prowadziliśmy jedynie lokalny Autokomis w którym wystawialiśmy auta naszych klientów oraz oczekiwaliśmy na kupca.

Szybko jednak okazało się, że nasi klienci mają inne oczekiwania – nie chcieli czekać na Klienta, chcieli od ręki otrzymać gotówkę i mieć problem związany ze sprzedażą auta z głowy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów szybko zmieniliśmy formę działalności.

Od 8 lat nasza Firma zajęła się skupem aut za gotówkę. Polega to na tym, że nasi klienci nie muszą już wstawiać auta do autokomisu gdyż nasza Firma bierze wszystko na siebie. Od ręki odkupuje Państwa samochód oraz wypłaca gotówkę, wystawia umowę kupna-sprzedaży niezbędną do wyrejestrowania samochodu oraz wypowiedzenie umowy które umożliwia klientowi zwrot opłaconego ubezpieczenia OC.

Obecnie działamy na terenie całej Polski. Posiadamy mobilnych przedstawicieli w każdym województwie tak więc jesteśmy w stanie dojechać w dowolnie wskazane miejsce w celu odkupienia auta. Nasz przedstawiciel przyjedzie bezpłatnie oraz niezobowiązująco – wyceni samochód i jeśli nasza propozycja będzie dla Państwa interesująca od ręki go odkupi i na miejscu wypłaci gotówkę.

 

Dopasujemy się do Ciebie

Jesteśmy świadomi, że myśl o sprzedaży auta może pojawić się w najmniej spodziewanej chwili. My jesteśmy elastyczni, mimo, że na co dzień pracujemy w normowanym czasie pracy, nasz telefon zawsze jest aktywny, a pracownicy gotowi do omówienia transakcji. Jesteśmy w stanie skupić samochód w weekend, święto a nawet późną godziną nocną. Dostosujemy się do Twoich możliwości i czasu.

 

Jesteśmy legalnie działającą firmą

Jesteśmy firmą zajmująca się skupem używanych samochodów od ponad 10 lat. Na zakupione auta sporządzana jest umowa kupna sprzedaży lub faktura. Cechuje nas uczciwość i rzetelność w trakcie każdej transakcji.

 

Dajemy najlepszą cenę

Mamy doświadczenie w kupnie i sprzedaży samochodów. Zatem znamy ten rynek jak mało kto i wiemy co za ile jest w stanie się sprzedać, dlatego oferujemy realne i atrakcyjne ceny.  Ponadto nie naliczmy żadnych opłat tytułu z wyceny czy transakcji sprzedaży.

 

Oszczędź czas i pieniądze

Zastanawiasz się nad sprzedażą samochodu za pośrednictwem portali ogłoszeniowych? Tego typu działania mogą pochłonąć setki złotych bez żadnej gwarancji sprzedaży. Zmarnujesz, czas i pieniądze by finalnie dojść do wniosku, że szybciej i znacznie korzystniej mogłeś sprzedać samochód nam. Nie trać niepotrzebnie swoich nerwów i skontaktuj się z nami, zaoferujemy Tobie ofertę nie do odrzucenia.

 

Mobilny skup aut 7 dni w tygodniu od 7:00 do 22:00, na terenie całego Dolnegośląska. Przyjedziemy dokonać transakcji w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Jesteśmy w stanie dojechać na terenie Wrocławia w ciągu 2 – 3 godzin. Zapewniamy gotówkę lub przelew natychmiast po podpisaniu umowy. Zapraszamy do kontaktu.